Geur
ingetogen, floraal, steenfruit
9,75 per fles
ingetogen, floraal, steenfruit
verfijnd, rond, aanhoudend
verfijnd, ingetogen, aanhoudend
Frisdroge witte wijn zonder eikenhoutrijping. Heerlijk sappig door rijping op de lie. Een mooi aperitief, maar past ook bij talloze visgerechten, salades en wit vlees.
Fraaie, complexe witte wijn. Volgeel van kleur en intens van geur: rijp tropisch fruit, wat kokos en mild eiken. De volle, krachtige smaak is rond, evenwichtig en aanhoudend in de afdronk.
Geurige, droge witte wijn uit Zuid-Italië, die lekker ruikt naar fijn fruit en bloemen. De smaak is zacht en fris en past heel goed bij koude en warme visgerechten.
Geurige en opwekkende lichtzoete Riesling met een aroma van geel fruit (perzik) en florale nuances. De smaak zet sappig en rond in met een licht zoetje en eindigt fris en aromatisch.
Pittige droge witte wijn met fijne toastgeuren en rijpe appel en abrikoos in het aroma. De smaak zet sappig, fris in en ontwikkelt zich vol en aanhoudend met een lange afdronk.
Geurige en soepele Zuid-Franse witte wijn, met de geur van rijpe perzik en appel. De smaak is mild, soepel en fris. Prima wijn bij vele koude of warme voorgerechten, eventueel ook bij een milde kipschotel.
Fruitige, droge witte wijn uit Zuid-Italië, met de geur van bloemen en groene appel. De zachte, licht kruidige en sappige smaak combineert heel goed met frisse salades. Ook lekker als aperitief.
Droge witte wijn met een aroma van groene appel, citrus en wat toast. De smaak is droog, evenwichtig, sappig en fris. Heerlijk bij zowel gestoofde als gebakken vis of bijvoorbeeld paella!
Volgeel van kleur, fraai van geur met een intens aroma van bloemen en rijpe fruittonen. De smaak is rond, vol en aromatisch en eindigt evenwichtig met milde zuren in de afdronk.
Krachtige droge witte wijn uit Italië, met de geur van fruit en bloemen. Fris, vol en sappig van smaak: lekker bij vis in roomsaus of gevogelte, maar ook heerlijk bij pasta.
Delicate witte wijn met een geurexpressie van bloemen, appel, peer en brioche. Sappig, crèmig en opwekkend van smaak met wit pitfruit. De finale is mooi droog en verfijnd met zilte nuances.
Elegante, Noord-Italiaanse droge witte wijn met een geurexpressie van witte bloemen, anijs, appel en peer. De smaak is vol, soepel en mooi sappig met een evenwichtige frisheid. Aanhoudende finale met nuances van toast en amandel.
Toegankelijke, sappige witte wijn met aroma's van appel, peer en bloesem. Lichtvoetig, sappig en fruitig van smaak met milde zuren. Lekker om zo te drinken, als aperitief of bij lichte gerechten.
Karaktervolle, soepele, droge witte wijn met een gelaagde geur van gele bloemen, perzik, abrikoos, mandarijn en brioche. De smaak is vol en rijk met evenwichtige zuren. Aanhoudende afdronk met nuances van amandel en toast.